درباره کوهگردی

 پروژه کوهگردي در شهريورماه 1395 فقط يک ايده بود که بعد از ماه‌ها تلاش، کم‌کم هسته اوليه تيم شکل گرفت و با کلي شوق و انرژي و تلاش شبانه‌روزي، مشغول به کار شدند. هدف اصلي اين پروژه، تسهيل در ثبت‌نام برنامه‌هاي کوهنوردي به صورت آنلاين، ابتدا در استان خراسان و پس از آن در کل کشور بود.
ديگه لازم نيست براي انتخاب برنامه‌‌ي مورد علاقه‌تون که متناسب با توانايي بدني، زمان و هزينه دلخواهتون باشه، کلي کانال و سايت رو بگرديد، همه برنامه‌هاي باشگاه‌هاي کوهنوردي مجاز و متناسب با سليقه‌تون رو مي‌تونيد با چند تا کليک در سايت کوهگردي پيدا کنيد و با چند تا کليک ديگه در اون برنامه‌ها ثبت‌نام کنيد.
کم‌کم با به اشتراک گذاشتن ايده‌هاي افراد تيم و مشورت با مربيان و سرپرستان برجسته، امکانات ديگه‌اي هم به اين پروژه اضافه شد، مثل ثبت رزومه آنلاين کوهنوردان. کاربران سايت، بدین ترتیب که در هر برنامه‌اي که به صورت آنلاين و از طريق سايت کوهگردي ثبت‌نام کنند، آن برنامه در رزومه آنلاين کوهگرد ثبت ميشه و سرپرستان برنامه‌هاي کوهنوردي براي تأييد آمادگي شخص در خصوص شرکت در برنامه‌هاي کوهنوردي سنگين و فني، فقط لازمه رزومه آنلاين شخص متقاضي را مرور کنند.
تيم کوهگردي با انرژي زيادي هر روز و شب داره تلاش ميکنه تا روز به روز امکانات جديدي رو به اين پروژه اضافه کنه تا کوهگردهاي عزيز، خيلي راحت بتونند تعطيلاتشون رو 100% متناسب با سلايق شخصيشون برنامه‌ريزي کنند.
مجتبی بزاران

مجتبی بزاران

محمدحسین حسینی ریوندی

محمدحسین حسینی

مهدی خسروجردی

مهدی خسروجردی

اردلان خوشدل

اردلان خوشدل