گزارش برنامه صعود به قله چلیشاه

در این برنامه به اتفاق 26 نفر از همنوردان باشگاه آذرخش موفق شدیم صعودی یک روزه به قله ی زیبای چلیشاه که واقع در شهرستان چناران است داشته باشیم.
طبق ثبت نام های برنامه که نصف آنها به صورت آنلاین از طریق سایت کوهگردی انجام شده بود صبح روز 27 مهر ماه به سمت چناران به راه افتادیم
به نام خداوند بخشنده و مهربان 

برنامه: صعود به قله چلیشاه .(چناران)
 تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۷

ساعت ۶:۱۵ دقیقه صبح از محل قرار باشگاه، خیابان باهنر با یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه خودروی سمند با تعداد ۲۴ نفر از شرکت کنندگان به سمت قله چلیشاه حرکت کردیم و .بعد از وارد شدن به شهر‌گلبهار و و رفتن به سوی روستای خیج و فریزیی دو نفر دیگه از همنوردان با تجربه به جمع تیم ما اضافه شدن که تعداد ما به ۲۶ نفر افزایش یافت.
ساعت ۸:۳۰ دقیقه به چشمه بید رسیدیم و در این منطقه برای صرف صبحانه استراحتی کردیم. تیم آذرخش با روحیه خوب و همنوردان شاداب از مسیر پل معدن سنگ به سرپرستی سید کریم حسینی و معرفی ارکان گروهی: سر قدمی سرکار خانوم فروغ مقدم، عقب داری جناب محسن رجبی و مسئول فنی برنامه جناب مرتضی شیردل شروع به پیماش کرد.
در طول مسیر در مقاطعی مجبور بودیم تا دست به سنگ شویم و خداروشکر به آرامی از این قسمت ها عبور کردیم و در نهایت  تیم آذرخش در ساعت ۱۱:۲۵ موفق به صعود به قله چلیشاه شد.

پس از استراحتی کوتاه در بالای قله عکس سر قله را گرفتیم و ساعت ۱۲ بعد از استراحت و نوشیدن چای و تنقلات شروع به برگشت به چشمه بید کردیم و در ساعت ۱۳:۵۰ و رسیدن به محل استراحت و صرف نهار .در ساعت ۱۵:۲۰ سوار بر مینی بوس شده و در ساعت ۱۷:۳۰ به محل شروع برنامه واقع در خیابان باهنر رسیدیدم.

به امید دیدار دوباره تمامی همنوردان

با تشکر ویژه از جناب استاد مرتضی شیردل عزیز که به خوبی این برنامه را مدیریت کردند.
تهیه گزارش برنامه: سید کریم حسینی
 

باشگاه کوهنوردی آذرخش
 


با ثبت نام آنلاین در برنامه های طبیعتگردی و کوهنوردی از طریق سایت کوهگردی، لذت شرکت در برنامه های باشگاه های کوهنوردی با حضور سرپرستان حرفه ای و کارآزموده را تجربه کنید.

دیدگاه کاربران

ارسال یک دیدگاه