قوانین و مقررات

صحت و سقم اطلاعات درج شده در برنامه‌های اعلام شده در کانال تلگرام و سایت کوهگردی


كاربر گرامي از آنجا كه كليه اطلاعات و مشخصاتي كه از برنامه‌های کوهنوردی، کوهپیمایی، سنگنوردی، غارنوردی و ... اعم از : هزینه برنامه، امکانات و وسیله و كليه امكانات و تجهيزاتي كه بر روي سايت کوهگردی قرار دارد، عينا از فرم اطلاعات خواسته شده از باشگاه کوهنوردی مربوطه مي باشد و شبكه عينا مطالب را در سايت نمايش داده است، كليه مسئوليت‌هاي مربوط به اطلاعات بر عهده باشگاه کوهنوردی مورد نظر مي‌باشد. شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده بر روي شبكه مي‌توانيد، قبل از اقدام به ثبت‌نام در برنامه مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات آن نمايید.


قوانين ثبت نام

كليه ثبت نام هايي كه بطور خودكار تا انتها بصورت اينترنتي انجام شده با مسئوليت اين مركز نهايي گرديده اند، ليكن در مواردي نادر احتمال کنسلی برنامه تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اينترنتي بدلايل بدی شرایط آبو هوا و یا صلاحدید سرپرست در کنسلی برنامه و یا ... وجود خواهد داشت ، كه در اين موارد سعي مي گردد برنامه ديگري در همان زمان براي کوهنورد تهيه شده و يا در صورت عدم امكان، وجه به کوهنورد بازگردد.

قوانين کنسلی برنامه

کوهنورد به هر دليل ممكن است از برنامه خود منصرف گردد، در اين صورت درخواست لغو خود را از طريق اينترنت در بخش سفرهای من ابلاغ مي نمايد ، و در اين مرحله زمان ثبت درخواست کنسلی نگهداري مي گردد؛ مبلغ هزینه برنامه با توجه به زمان اعلام کنسلی به حساب کوهنورد بازگشت داده می شود.
- برنامه های 1 تا 72 ساعته:
9 ساعت مانده به حرکت: کسر کامل مبلغ
بین 9 تا 12 ساعت مانده به حرکت: 50%
بین 12 تا 36 ساعت مانده به حرکت: 25%
36 ساعت به قبل: برگشت کامل
- برنامه های بیشتر از 72 ساعت:
24 ساعت مانده به حرکت: کسر کامل مبلغ
24 تا 48 ساعت مانده به حرکت: کسر 50%
48 تا 72 ساعت ماندهب ه حرکت: کسر 25%
72 ساعت به قبل: برگشت کامل

- شرایط خاص:

در برنامههای برون مرزی و یا برنامه های بیشتر از ده روز جهت کنسلی و شرایط آن باید با سرپرست هماهنگ شود.

نکته: کوهگردی به عنوان واسط ثبت نام برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی هیچ گونه مسئولیتی در قبال تورهای برگزار شده ندارد.