شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت کوهگردیکاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت ثبت نام آنلاین " کوهگردی " به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت کوهگردی و ثبت نام در هر برنامه در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت کوهگردی از سوی کاربر است.


قوانین عمومی:


توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت کوهگردی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قوانین مربوط به باشگاه های ورزشی است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت کوهگردی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف کاربر:


کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت نام در برنامه ها یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت کوهگردی اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی:


هنگامی که شما از خدمات وب سایت کوهگردی استفاده می‏‌کنید، ثبت نام اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت کوهگردی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت کوهگردی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی برنامه ها، رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد وب سایت کوهگردی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند در سمت تماس با مدیر این موضوع را اعلام کنند.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:


وب سایت کوهگردی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

وب سایت کوهگردی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت کوهگردی ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت کوهگردی ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت کوهگردی جزئی از اموال وب سایت کوهگردی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت کوهگردی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت کوهگردی محفوظ می‏‌دارد.


ثبت نام و پردازش:


روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه ثبت نام های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وب سایت کوهگردی به کاربران خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت نام در برنامه ها را می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری ثبت نام ها میباشد.

کلیه برنامه های ثبت شده در سایت مجاز بوده و قابلیت ثبت نام در آنها فعال می باشد مگر اینکه زمان ثبت نام و یا گنجایش برنامه ی مورد نظر به اتمام رسیده باشد که در اینصورت کاربر باید برنامه ی دیگر را انتخاب کند. وب سایت کوهگردی مجاز می باشد در بعضی موارد متناسب با نوع برنامه ی معرفی شده بعضی از کاربران را از لیست ثبت نام حذف کرده و وجوه آنها را طبق انتخاب کاربر به حساب کاربر واریز کند و یا در برنامه دیگری ثبت نام نماید. لازم به ذکر است در صورت حذف کاربر از برنامه ی ثبت نام شده دلیل این کار در حساب کاربری کاربر ذکر خواهد شد.


وب سایت کوهگردی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف ثبت نام جدید، اقدام و ثبت نام خود را متوقف کند و کلیه ثبت نام های ثبت شده قبل از توقف ثبت نام، پردازش و وجوه به حساب کاربر باز گردانده می‌‏شود. حق قطع ثبت نام به هر دلیلی مانند اتفاقات غیرمترقبه و یا بدی آب و هوا و یا شرایط خاص کوهستان و طبیعت بدون اطلاع قبلی، برای وب سایت کوهگردی محفوظ است.


© مالکیت معنوی محتویات سایت کوهگردی شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت koohgardy.com می‌باشد.کوهگردی

همه ی برنامه های کوهنوردی در یک نگاه!

برنامه ی خودتونو گلچین کنید...

تماس با ما

  • آدرس : مشهد، طرقبه، خیابان صاحب الزمان ، روبروی صاحب الزمان 5 ، دفتر فنی سیمرغ
  • تلفن  : -
  • همراه : 09158921289
  • ایمیل : info@koohgardy.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط مگاتک
تمامی حقوق این سایت متعلق به کوهگردی می باشد.