درباره کوهگردی


تاریخچه و معرفی


اولین فعالیت تحت عنوان "کوهگردی" به مهر 95 باز می گردد. ابتدا در کانالی تلگرامی با عنوان "مشهد کوهگردی" به اعلام برنامه های باشگاه های مجاز شهر مشهد پرداخته شد که با استقبال خوب همنوردان مشهدی و بعضا همنوردانی از شهرستان ها و شهر های دیگر مواجه شد. در آذر ماه 95 پروژه ی سایت "کوهگردی" کلید خورد و در اسفند همان سال سایت آماده ی بهره برداری شد. هدف وب سایت کوهگردی اعلام برنامه های تمامی باشگاه های کوهنوردی مجاز شهر مشهد بود تا به راحتی بتوانند برنامه دلخواه خود را انتخاب و اقدام به اسم نویسی کنند. از طرفی با توجه به رشد بی رویه ی گروه های فاقد مجوز و غیر اصولی سعی بر معرفی باشگاه های مطمئن و حرفه ای در این امر می باشد.

اصلی ترین هدف ما در آغاز این پروژه، ارائه بهترین برنامه های کوهنوردی و جلب رضایت همنوردان بود که در این زمان، در بین باشگاه های کوهنوردی و همنوردان شهر های مختلف چنین اتحادی در ارائه ی برنامه ها بسیار منحصر به فرد و بی نظیر به حساب می آید.


موقعیت فعلی سایت کوهگردی


پروژه سایت کوهگردی در چند فاز می باشد که تا اردیبهشت 96 فاز اول آن کامل می شود که تنها شامل شهر مشهد می شود و برنامه های کوهنوردی باشگاه های مشهد ارائه می شود. در فاز اول پروژه کوهگردی پروفایل هریک از همنوردان شامل جزئیاتی ابتدایی از قبیل ثبت نام برنامه، مشاهده ی برنامه های ثبت نام شده، اظهار نظر در رابطه با برنامه های شرکت کرده و امتیاز دهی به آنها، شارژ حساب و انتخاب همنورد می باشد. در این فاز کلیه ی فعالیت ها منحصرا مربوط به مشهد می باشد اما با اتمام فاز اول و شروع فاز دوم این پروژه امکان ارائه ی برنامه های کوهنوردی شهرهای مختلف برای همنوردان آن شهر و نیز شرکت در برنامه های خاص سایر شهر ها و باشگاه ها محیا می باشد. در فاز های بعدی امکانات و ویژگی های بی نظیری به سایت افزوده خواهد شد که در کنار فضای جذاب سایت محیطی کارآمد و دلچسب را برای انتخاب برنامه های کوهنوردی محیا می کند. لازم به ذکر است در فاز بعدی پروژه قابلیت ثبت نام در دوره های آموزشی کوهنوردی باشگاه ها نیز محیا می باشد.


گستره برنامه های کوهنوردی ما


وب سایت کوهگردی در فاز اول با قرار دادن برنامه های باشگاه های کوهنوردی مشهد و امکان ثبت نام آنلاین تمامی برنامه ها(برای اولین بار) خواستار ایجاد محیطی راحت برای همنوردان است تا بتوانند به راحتی برنامه دلخواه خود را انتخاب و شرکت کنند.

ما در زمینه ی کوهنوردی یکی از مشکلاتی که تا به حال داشته ایم این بوده است که باشگاه های کوهنوردی مجاز به خوبی معرفی نمیشدند و افراد علاقه مند متاسفانه با گروه هایی اقدام به برنامه ریزی می کردند که هیچ مجوزی نداشتند و حتی بیمه هم نمیشدند و ...

تیم کوهگردی از حدود شهریور سال 95 در کانالی به نام مشهد کوهگردی شروع به فعالیت کرده ایم که به اعلام برنامه های باشگاه های مجوز دار و رسمی مشهد که توسط هیئت کوهنوردی مشهد و استان مدارک و تأییدیه های لازم را دریافت کرده اند می پردازیم.

بعد از مدتی فعالیت و استقبال کوهنوردان متوجه مشکلی که کوهنوردان و همچنین باشگاه های کوهنوردی در انجام ثبت نام آنلاین برنامه ها داشتند شدیم که در روش قدیمی باید شماره کارت را از باشگاه گرفته و به عابر بانک میرفتند و بعد مجدد فیش را برای سرپرست میفرستادند و... که تیم کوهگردی بعد از مدت ها مشورت با بعضی از مربیان درجه یک استان طرح سایت کوهگردی رو ریخته و از بهمن 95 کار برنامه نویسی سایت را شروع کردیم تا ثبت نام برنامه های کوهنوردی را برای باشگاه ها و کوهنوردان به راحتترین صورت انجام دهیم و همچنین سرپرست های باشگاه ها هم بتوانند در سایت مدیریت داشته باشند.

برای این که کار سایت کوهگردی قانونی باشد از ابتدا فقط برنامه های باشگاه هایی را اعلام کرده ایم و می کنیم که مجوز رسمی و معتبر تاسیس باشگاه داشته باشند و توسط هیئت کوهنوردی و تربیت بدنی مشهد تایید شوند و سایت کوهگردی هیچ گونه برنامه ای را خودش اجرا نکرده و نمی کند و تمام برنامه ها توسط باشگاه های مجاز اجرا می شوند.

باشگاه هایی که برنامه های آنها در سایت اعلام می شود همگی دارای مجوز رسمی هستند که باشگاه ملزم است مدارک لازمه را در سایت کوهگردی ابتدا قرار دهد و سپس بعد از تایید توسط مدیریت سایت می توانند به اعلام برنامه بپردازند.

ضمنا سایت کوهگردی دائما توسط هیئت کوهنوردی مشهد مورد بازبینی قرار میگیرد و تمامی اقدامات با هماهنگی کامل با باشگاه ها و اداره ی مربوطه صورت می گیرد.کوهگردی

همه ی برنامه های کوهنوردی در یک نگاه!

برنامه ی خودتونو گلچین کنید...

تماس با ما

  • آدرس : مشهد، طرقبه، خیابان صاحب الزمان ، روبروی صاحب الزمان 5 ، دفتر فنی سیمرغ
  • تلفن  : -
  • همراه : 09158921289
  • ایمیل : info@koohgardy.com
طراحی سایت و بهینه سازی توسط مگاتک
تمامی حقوق این سایت متعلق به کوهگردی می باشد.